close
تبلیغات در اینترنت
تست شخصیت با نقاشی درخت
صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
موضوعات
تبلیغات

آمار
● آمار کاربران افراد آنلاین : 1 ● آمار بازدید بازدید امروز : 43 بازدید دیروز : 128 گوگل امروز : 0 گوگل دیروز : 0 ● اطلاعات شما آی پی : 54.226.25.74 مروگر : سیستم عامل :
آرشیو
لینک های دوستان
لینک های روزانه

تست شخصیت با نقاشی درخت

آتناس
بازدید : 80

 

تست شخصیت با نقاشی درخت

 درخت شماره ۱ :

 

 

شاخه های انبوه و گره خورده :

 

شما از نظر منطق و اندیشه به اندازه کافی بالغ شده اید و میتوانید تعادل را در زندگیتان برقرار کید زیرا احساسات مهاجمانه و افراطی و خواسته های نامعقول ندارید .

شما اصلا” جاه طلب و افزون خواه نیستید ، از رقابت با اطرافیان خوشتان نمیاید و بیش از حد به خانه و خانواده خود وابسته هستید .

شما در مراحل سخت و بحرانی مشکلات را به خوبی تحمل میکنید زیرا نوعی خاصیت انعطاف پذیری و انفعالی در طبیعت شما وجود دارد .

شما در اغلب مواقع دارای آرامش ذهنی هستید و بدخواهان و حسودان ممکن است  این آرامش ر ناشی از سستی و تنبلی شما بدانند .

 

 

درخت شماره ۲ :

 

درختی با سایه های هاشور زده :

 

این نقاشی از درخت از یک ترس یا نگرانی در ضمیر پنهان شما حکایت میکند ، ممکن است شما نگران از دست دادن شخصی باشید یا از این بترسید که آرزوها و نقشه هایتان به حقیقت نرسند .

شما دارای حس عدم اعتماد به نفس میباشید و همین احساس باعث میشود اغلب در انجام کارها احساس بی کفایتی نمائید .

سعی کنید تمام ترس های بیهوده را از وجودتان دور سازید تا راحت شوید و از احساس زندگی کردن در زیر ابرهای یاس و نا امیدی خلاص گردید .


 

درخت شماره ۳ :

 

درخت سرو ، درخت کاج :

 

نقاشی نمودن این نوع درخت نشان میدهد که شما نمیتوانید با آدم های الکی خوش و بی بند و بار کنار بیایید ، کمی بدبین هستید و معتقدید نباید  از روی ظاهر افراد درموردشان قضاوت کرد .شما دارای عقاید محکم و پابرجایی هستید ولی قدرت این را ندارید که عقایدتان را با آرامش و نرمش به دیگران بقبولانید .

رشته ای از تلخی در وجودتان است که شما را فردی بدخلق و نچسب نشان میدهد و البته شاید این روحیه ناشی از تجربه های تلخی است که در گذشته خود داشته اید .

شما باید روحیه خود را اصلاح نمائید ، تلخی ها را از بین ببرید و خاطرات بد گذشته را بدست فراموشی بسپارید و از مردم و زندگیتان با رویی خوش استقبال کنید .

 

 

درخت شماره ۴ :

 

درخت میوه :

 

اگر درخت نقاشی شما دارای میوه باشد باید گفت که شما گرفتار نوعی غم خوردن مطبوع در وجودتان هستید و از اینکه گاهی غمگین شده و در افسردگی غرق شوید و غبار اندوه بر صورتتان بنشیند لذت میبرید .

شما در عین حال بسیار مشتاق جلب توجه اطرافیانتان هستید و برای این جلب توجه گاهی دروغ های کوچکی نیز میگوئید و گاهی از آنها نیز دروغ هایی میشنوید اما چون این دروغ ها شیرین و پر از رویاهای مورد علاقه شما هستند انها را میپسندید !

اگر میوه های درخت را رسیده و درحال افتادن کشیده اید یعنی احساس میکنید کسی که دوستش دارید میخواهد شما را ترک کند .

 

درخت شماره ۵ :

 

شاخه های حلقه حلقه :

 

شما فردی با تمایلات قوی و محکم نسبت به آزادی های فردی هستید ، البته تا حدود زیادی نیز فردی منزوی و درون گرایید و شخصیت خودتان را کاملا” بدور از کنترل دیگران قرار میدهید و به ندرت تحت تاثیر سایرین قرار میگیرید .

شما همواره میکوشید طوری زندگی کنید که ایده آل خودتان است و به همین دلیل دوستانتان را با روشن بینی و دقت کافی برمیگزینید ولی معاشرت هایتان با انها هرگز از حد و مرزی که تعیین کرده اید نمیگذرد .

اعتماد به نفس شما نیز قابل احترام و تحسین است .

 

 

 

درخت شماره ۶ :

شاخه های برهنه و نوک تیز :

 

شما همیشه در حالت تدافعی هستید و حس میکنید دیگران میخواهند به نوعی به شما حمله کنند و به همین دلیل در بیشتر موارد دست پیش را میگیرید و قبل از هر اقدام از طرف آنها خودتان حمله را آغاز میکنید .

میتوان گفت که در شخصیت شما خارهایی هست که خیلی راحت حاضرید آن را به روح و جان اطرافیانتان وارد نمائید .

این خارها در ضمن نشان دهنده بخشی از طبیعت شماست که تلخی کلام و رفتار غیر دوستانه شما را موجب میشود .

سعی کنید آرامش داشته باشید و به ضمیر ناخوداگاه خود اجازه دهید شما را در جهت دوست داشتن دیگران و خوبی ها هدایت نماید تا برای همه فردی محبوب و دوست داشتنی شوید .

خوشبختانه استعداد مهربانی کردن و خوب بودن در ذات شما وجود دارد و شما فقط باید آن را پرورش دهید .

 

 

 

درخت شماره ۷:

 

 

شاخه های رو به پایین :

 

این درخت متاسفانه از خوشحالی باطنی نقاشش حکایت نمیکند .

شما در احساس کلی خودتان از زندگی نتوانسته اید تعادل برقرار کنید ، شما در لحظه ای تصمیم میگیرید و واکنش هایتان نیز حساب شده نمیباشد .

شما در یک لحظه میتوانید تحت تاثیر احساسات خودتان قرار بگیرید و برای شما وقت صرف کردن برای تصمیم گیری بسیار دشوار است و در صورتیکه برای تصمیم گیری وقت زیادی لازم باشد از ان صرف نظر میکنید .

زمانیکه اوضاع زندگی کمی سخت و مشکل میشود شما صبر و کنترل اعصاب خود را به سرعت از دست داده و خود را بدون تامل در اختیار احساساتتان قرار میدهید . 

 

 

 

درخت شماره ۸ :

خطوط و شاخه های افقی :

 

اگر شاخه های درخت نقاشیتان را درهم و برهم ، نامنظم و غیر متعادل رسم کرده اید نشان میدهد که در شخصیتتان رگه هایی از احساس شوخ طبعی ، نشاط و لذت بردن از زندگی وجود دارد .

انسان ها تغییر پذیرند و روحیات شما نیز مانند هوای بهار زیاد قابل پیش بینی نیست و ممکن است شما لحظه ای شاد و لحظه ای اندوهگین شوید .

شما در بیشتر لحظات ناشکیبا هستید ، بدون تفکر تصمیم میگیرید و دوست دارید هرچه را که اراده میکنید بلافاصله انجام شود .

شما دوستان ثابتی ندارید زیرا اغلب در حال تغییر دوستان میباشید و دوستدار تازگی ها هستید و در شخصیت شما نوعی بی هدفی وجود دارد .

 

 

 

درخت شماره ۹ :

تنه محکم با شاخه های کم :

 

شما دارای اعتماد به نفس فراوانی بوده و در مجموع از خودتان بسیار راضی هستید و هیچ کس و هیچ چیز نمیتواند به اعتماد به نفس آهنین شما خللی وارد کند .

شما برای دل خودتان زندگی میکنید و هرگز نگران طرز تفکر و احساس دیگران در مورد خود نیستید و آشکار است که مردم در ذهن شما جای مهمی ندارند و جز برای فخر فروشی و یا ایجاد حس احترام و بزرگی برای خودتان آنها را نمیخواهید .

شما فردی خودخواه ، یکدنده و غیر قابل نفوذ هستید و به مال و ثروت خود خیلی مینازید و با مباهات به آنها از اندیشه اجتماعی و زندگی مردم دور میشوید .

 

 

 

درخت شماره ۱۰ :

تنه باریک و بلند با شاخه های خشک :

 

در طبیعت شما تمایل بسیار زیادی به خودنمایی وجود دارد و همین تمایل انگیزه ای قوی برای تشویق شما به روشنفکر بودن و تافته جدا بودن شده است .

شما دوست دارید به ایده های جنجالی و تازه بپردازید و با یاری آنها و بعضی کارهای به اصطلاح روشنفکرانه خود را مورد توجه مردم قرار دهید .

با این حال معمولا” شور و اشتیاق شما در مواجهه با چیزهای تازه خیلی فصلی است و هرگز عقیده ای را تا رسیدن به کمال آن دنبال نمیکنید .

 

 

 

درخت شماره ۱۱ :

تنه شکافته و زخمی :

 

نقاشی شما به وضوح نشان میدهد که دائم تلاش میکنید تجربه ای بد را از ذهن تان دور کنید اما ضمیر ناخوداگاه شما در حفظ آن یاد و خاطره پافشاری میکند و همین امر شما را دچار تعارض و ناراحتی روحی ساخته است .

شما میتوانید از راه معاشرت بیشتر با مردم و پرداختن به برنامه های تازه و متنوع خیلی زود این خاطره های تلخ را از ذهنتان برانید و به اندوه ها و ناراحتی ها پایان دهید ، به شرط اینکه خودتان نیز این را بخواهید و صادقانه با خود بیاندیشید و نسبت به آینده تان خوشبین باشید 

 

 

 

درخت شماره  ۱۲ :

درختی با تنه قیف مانند :

 

شما شخصی بسیار پر انرژی و فعال هستیدو در هر جمعی که شرکت کنید روح زندگی به آن جمع میبخشید .

شما دارای زندگی اجتماعی بسیار شلوغی هستید و اطرافتان را آنقدر دوست و رفیق گرفته است که تمام ساعات شما پر شده و لحظه ای نیز تنها نیستید .

 

 

 

درخت شماره ۱۳ :

درختی با تنه اریب :

 

شما زیاد احساس اطمینان نمیکنید و اغلب نگران چیزهای جزیی و بی اهمیت هستید و بخاطر اندکی کج و راست بودن هر چیز حرص و جوش میخورید و خودتان را آزار میدهید .

شما از تنوع به شدت متنفرید و دوست دارید در زندگی شما همه چیز مرتب و منظم باقی بماند زیرا این کار به شما احساس امنیت و اطمینان میدهد . 

 

 

 

درخت شماره ۱۴ :

درختی در یک جزیره :

 

شما اغلب احساس تنهایی میکنید و اشتیاق زیادی برای برخورداری از امنیت عاطفی و برقراری تعادل در زندگی احساسیتان دارید .

شما گاهی اوقات دوستی کردن را بسیار دشوار میبینید و به همین دلیل و علیرغم  اشتیاق فراوان برای داشتن یک زندگی عاطفی پربار در لحظه انتخاب تنهایی را بر می گزینید ، سعی کنید با این مشکل تان مبارزه کنید و بیشتر معاشرتی و اجتماعی باشید .

 

 

 

درخت شماره ۱۵ :

درختی با خطوط نقطه چین :

 

اگر شما درختی را بصورت نقطه چین کشیده اید پس از جهت عاطفی و احساسی ادمی بی پروا ، نترس و غیر قابل کنترل هستید .

شما اغلب بدون هیچ گونه ملاحظه ای خود را با ماجراها و رابطه هایی که پایان مشخصی ندارند دگیر میکنید بدون آنکه از عاقبت انها هراسی به دلتان راه دهید .

تصمیمات شما در اغلب موارد ناگهانی و بدون فکر در مورد نتیجه احتمالی آن است .

 

 

 

درخت شماره ۱۶ :

درختی با ریشه های بلند :

 

اگر برای درخت تان ریشه کشیده اید یعنی تنها چیزی که در زندگی شما اهمیت دارد امنیت خاطر است ، شما در طبیعت خود واقع گرا و هشیار هستید و همیشه به گونه ای رفتار میکنید که این امنیت را داشته باشید .

شما در زندگی عاطفی خود تعادلی میان خواسته ها دل و خواسته های عقل برقرار میکنید و به همین دلیل نیز رابطه عاطفی شما از بیشتر جنبه ها به جای گرما و هیجان ، خشک و سرد میباشد .

*****

 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

ورود به سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبور را فراموش کردم ؟
مطالب محبوب
مطالب تصادفی
آخرین مطالب ارسالی سایت
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
کدهای اختصاصی
تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS
تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS
تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS

ما را در گوگل محبوب کنيد